AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę i umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas jest http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi